اخبار مسابقات

مسابقات بخش آفلاین رشته CS-GO با توجه به مشخص شدن 8 تیم نهایی در این رشته از تاریخ 21 تا 22 شهریور ماه در سالن C سایت نمایشگاهی برج میلاد و در محل برگزاری سومین لیگ بازیهای رایانه ای برگزار خواهد شد.
همچنین دور نهایی رشته های FIFA 17 و PES 2017 در روز چهارشنبه 22 شهریور ماه بین 8 نفر ژایانی بر روی کنسول PS4 برگزار خواهد شد.

قرعه کشی برای هر 3 رشته قبل از آغاز مسابقاتشان به صورت حضوری بر روی استیج مسابقات انجام خواهد شد.

زمانبندی  مسابقات برای رشته های  FIFA 17-PS4،PES 2017-XBOX 360 در ادامه رقابتها از روز 20 شهریور به بعد را میتونید در زیر ملاحظه بفرمایید:

در ضمن قرعه کشی کلیه بازیها رو میتونید از طریق (اینجا) ببینید:

همچنین قرعه کشی هر براکت در نام group ها در بالای هر زمانبندی موجود می باشد:

زمانبندی  مسابقات برای رشته های  FIFA 17-PS4،PES 2017-XBOX 360 و CS-GO به شرح زیر می باشد:

در ضمن قرعه کشی کلیه بازیها رو میتونید از طریق (اینجا) ببینید:

همچنین قرعه کشی هر براکت در نام group ها در بالای هر زمانبندی موجود می باشد:

 

FIFA 17-PS4:

مراسم پایانی سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران روز پنجشنبه 23 شهریورماه در مراسم باشکوهی و با حضور تعداد زیادی از علاقه‌مندان حوزه بازی در برج میلاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در این مراسم فینال رشته‌های فیفا و کوییز آو کینگز در حضور بینندگان برگزار شد که فینال مسابقه فیفا به صورت زنده از شبکه سوم سیما با گزارش مزدک میرزایی و محمدرضا احمدی پخش شد. این نخستین بار است که مسابقه یک بازی رایانه‌ای از صدا و سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود.

همچنین در این مراسم جایزه نفرات برتر رشته‌های PES، کانتر استرایک و کلش رویال اهدا شد.

مدیرعامل شرکت کنسول‌استور و از حامیان سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای کشور گفت: حدود ۱۷ سال است که در زمینه فروش انواع کنسول‌های بازی و لوازم جانبی آن فعالیت دارم و در این مدت شاهد علاقه‌مندی جدی جوانان به بازی‌های رایانه‌ای بوده‌ام.

طرفدارانی جدی و متعصبی دارد، باعث فخر ایران در بازی‌های رایانه‌ای در سطح جهان است و به اعتقاد برخی از گیمرها از رقیب خود یعنی بازی PES، پیشرفته‌تر، تکنیکی‌تر و به فوتبال واقعی شبیه‌تر است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، اگرچه بازی فیفا 2017 دومین رشته پرطرفدار در سومین دوره مسابقات لیگ بازی‌های رایانه‌ای بود و ۲۰۹۸ نفر در دو کنسول اکس‌باکس و پلی استیشن ۴ برای رقابت در آن ثبت نام کردند ولی قطعا پرهیجان‌ترین رشته این دوره از مسابقات بوده است.

مدیرعامل شرکت مکعب نماینده جام جهانی ورزش‌های الکترونیکی ESWC در ایران، گفت: هدف از برگزاری لیگ بازی‌های رایانه‌ای که طرح آن از سوی مکعب به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای پیشنهاد شد و اکنون شاهد برگزاری سومین دور این بازی ها در برج میلاد هستیم، تحت پوشش قرار دادن هرچه بیشتر بازیکنان ایرانی این بازی‌ها در یک بازه طولانی‌تر است.

قهرمان سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای در رشته PES، با تشکر از زحمات دست اندرکاران برگزاری این دوره از مسابقات تاکید کرد: هدف نهایی‌ام، قهرمانی در مسابقات بین‌المللی در رشته PES است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، رضا نوبخت در دیدار فینال مسابقات موفق شد در پایان 120 دقیقه تلاش با نتیجه 2 بر 1 حریف سرسخت خود را شکست داده و به عنوان قهرمان ایران در رشته PES معرفی شود.
او گفت: از سال 2015 به صورت حرفه‌ای به بازی PES مشغول هستم و در لیگ دوم بازی‌های رایانه‌ای، به همراه هم تیمی‌‌ام مقام دوم و سوم مسابقات PES را کسب کردیم.

قهرمان ایران در رشته PES 2017 در سال 1396 امروز چهارشنبه همزمان با روز دهم لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، فینال مسابقات PES سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای امروز 22 شهریورماه با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسن کریمی قدوسی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و علی درویش‌پور مدیرعامل برج میلاد برگزار شد.

مراسم اختتامیه سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای، روز پنج‌شنبه 23 شهریورماه در مجموعه برج میلاد برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مسابقه فینال رشته‌های فیفا و بازی ایرانی Quiz of Kings در مراسم اختتامیه برگزار شده و قهرمانان ایران در این رشته‌ها معرفی خواهند شد.
همچنین قهرمان مسابقات کلش رویال که پیشتر معلوم شده و تیم قهرمان مسابقات Counter Strike: Global Offensive و همچنین قهرمان رشته‌ی PES نیز روز چهارشنبه مشخص خواهد شد.

صفحه‌ها